Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Jak zdemontować osłonę tylnej klapy HB ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Jak zdemontować osłonę tylnej klapy HB ?

    Zamieszczone przez
    Zamieszczone przez Nexus6
    jak zrobią to fachowcy (np. MG MotorSport) to przelot będzie cichszy od serii;
    :lol: :lol: to sie z rańca ubawiłem :lol: :lol:

    a najlepsze bedzie jak przelot sie okaże komorówką :lol: :lol:
    cieszę się że Cie rozbawiłem, ale akurat to przerobiłem w autopsji - mam jeden tłumik mniej i ciszej niż w serii :diabelski_usmiech

  • #2
    [O2] Jak zdemontować osłonę tylnej klapy HB ?

    Nie działa spryskiwacz tylnej szyby. Sprawdzałem przewody z lewej strony i wszystko jest ok, natomiast płyn do spryskiwaczy kapie z zamka tylnej klapy (na górze). Tam jest czarna osłona, którą się zdejmuje? Jak ją ściągnąć ? Wiem, że przy rączce jest torx a pod klapą są zatrzaski/wsuwki. Coś jeszcze może mnie tam zaskoczyć ? Coś trzeba podważać ?

    Jest podobnie w montażu jak w O1 ?
    Forum - Octavia Club Polska
    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Komentarz


    • #3
      Biszczu, tu masz jak to wygląda w ETCE. Część przy zamku ma chyba tylko jeden wkręt przy rączce.
      Załączone pliki

      Komentarz


      • #4
        bohen, to jak wygląda w ETCE to wiem, natomiast nie za bardzo wiem jak to się ściąga
        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Komentarz


        • #5
          Tu jest jeszcze krótki opis
          Link

          Edit:
          Oczywiście chodzi mi o forum.s_k_o_d_a_c_l_u_b.pl :evil:

          Komentarz


          • #6
            Biszczu,

            jak odkręcisz rączkę (torx albo imbus - nie pamiętam) to osłonę mocniej pociągnij - tylko uważaj, żebyś zaczepów nie upier....ł


            Forum - Octavia Club Polska

            si



            ot cała filozofia
            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

            Komentarz


            • #7
              Biszczu, zanim zaczniesz zrywać to wpierw mniej pracy: ściąg dyszę spryskiwacza (pod plastikiem przy oście silnika wycieraczki - jak bez dyszy psika płynem doś mocno w górę to spróbuj przedmuchać dysze - u mnie nie pomogło i załozyłem nowa dysze ok 38zł ASO
              jak to nie pomoże to zrywaj plastiki tylko nie za mocno ale zdecydowanie podszarpuj...
              Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

              Komentarz


              • #8
                a jak ściąga się tą osłonę koło wycieraczki, bo próbowałem, ale bałem się, że ją wyrwę
                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Komentarz


                • #9
                  Chyba o to chodzi:

                  ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

                  Uploaded with ImageShack.us
                  Życie to nie je bajka, to je bitwa!

                  Komentarz


                  • #10
                    jutro się za to zabiorę
                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X